Header Image

Trawa w ogrodzie

Trawa w ogrodzie
www.kulturysta.bialystok.pl krzesła hotelowe

Trawa: przez jednych uwielbiana, przez innych niedoceniana. Może stanowić ciekawy element wyposażenia ogrodu. Istotne jest jednak to, aby odpowiednio ją zaaranżować. Trawa może być uzupełnieniem ogrodu, a może również stanowić jego podstawę.

Bardzo dużo zależy od gatunku trawy, na który się zdecydujemy. W przypadku wyboru standardowych gatunków traw, mogą być one doskonałym tłem dla roślin ozdobnych, rabat kwiatowych jak również innego rodzaju wyposażenia ogrodu, w tym również altany ogrodowej, grilla lub paleniska, mebli, oświetlenia itp. Decydując się na trawy ozdobne można mieć pewność, że będą one ciekawą ozdobą ogrodu, nie wymagającą dodatkowych upiększeń w postaci innych roślin. Oczywiście można się na nie zdecydować, jednak nie w nadmiarze, aby nie przyćmiły trawy.

www.pixel-reklamy.pl

Trawa jest ciekawym, popularnym i coraz częściej docenianym elementem ogrodów. Dzięki posadzeniu trawy w ogrodzie, można zyskać dodatkową przestrzeń na zabawę z dziećmi, czy psem. Na trawie można zaaranżować miejsce samotnego wypoczynku, jak również spotkań z przyjaciółmi. Trawa jest rozwiązaniem uniwersalnym, które sprawdzi się zarówno w dużych, jak i małych ogrodach.