Header Image

Śniadanie najważniejszym posiłkiem dnia

http://pl.gsk.com/media/716887/infanrix-hexa-ws-1049-druki-pl-26_01_2017.pdf

Nasze zdrowie mocno zależy od tego, jakie posiłki spożywamy w ciągu dnia. Odpowiednia dieta jest ważną częścią podejmowanych działań mających na celu poprawy naszego samopoczucia. Nie zawsze jednak zauważamy, że najprostsze rozwiązania są tuż pod naszym nosem.

Wirusy i inne zarazki będą atakować nasz organizm w ciągu całego dnia, dlatego należy go odpowiednio do tego przygotować. W związku z tym najważniejszym elementem będzie śniadanie przygotowane według kilku podstawowych wskazówek. Ważnym jest, aby było ono ciepłe oraz dobrze nas nasyciło.

www.ecocomplex.com.pl

Najważniejszymi składnikami będą te bogate w węglowodany, witaminy czy białko. Dobrymi propozycjami posiłków są jajecznica, płatki, kanapki z serem (najlepiej z pieczywem ciemnym ziarnistym) oraz naturalne soki.Śniadanie jest posiłkiem, który najlepiej spożyć w godzinę licząc od pobudki.

Odpowiednio przygotowane da nam nie tylko dobry początek dnia ale także pewność, że odporność naszego organizmu zostanie wzmocniona i przygotowana na ataki z zewnątrz.