Header Image

Pierwszy telefon dla dziecka – czyli o zabawce Selfie Explore & More

Pierwszy telefon dla dziecka – czyli o zabawce Selfie Explore & More
www.bicykl.kolobrzeg.pl

Dzieci widzą rodziców i inne bliskie osoby z telefonem w ręku, a to powoduje, że chcą ich naśladować i również wyciągają swoje rączki po to urządzenie. Oczywiście na chwilę mogą je dostać, jednak im mniejsze dziecko, tym większe niebezpieczeństwo, że takie urządzenie zostanie zniszczone, a tego z pewnością wolelibyśmy uniknąć. Dlatego też warto się zastanowić czy nie zainwestować tutaj w zabawki, które będą przypominały kształtem dorosły telefon, a które jednocześnie będą przystosowane do wieku dziecka i zapewnią mu określoną rozrywkę. Możemy wybierać telefony zabawki, które będą uczyły dzieci liter i cyfr, ale możemy wybrać również takie, którymi spokojnie będzie mogło się bawić nawet kilkumiesięczne dziecko.

Ciekawa propozycja

Warto wiedzieć, że obecnie mamy bardzo ciekawe zabawki, które jednocześnie są bezpieczne. Jeśli nasze dziecko co chwilę wyciąga ręce po nasz telefon, to warto popatrzeć na zabawki ( https://www.bikeovo.pl/ )., które będą go przypominały. Możemy się tutaj zdecydować na propozycję, w której mamy lusterko i kilka przycisków, za pomocą których dziecko będzie mogło uruchomić kilka filtrów.

Wówczas w lusterku będzie widziało swoją twarz, na której będą pojawiały się okulary, albo uszy i wąsy kota. Z pewnością będzie to dla dziecka świetną zabawą, tym bardziej, że poza samym lusterkiem i filtrem, mamy tutaj również ciekawe dźwięki i odgłosy, które będą dodatkowo zachęcały dziecko do zabawy.

Warto to przemyśleć

Tego typu zabawki są bardzo bezpieczne, ponieważ wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Co więcej, możemy być pewni, że będziemy mieli tutaj możliwość przymocowania ich do wózka czy łóżeczka, a więc z jednej strony dziecko ich nie zgubi, z drugiej nie zrobi sobie nimi krzywdy, a to oznacza, że nic nie będzie zakłócało mu zabawy tego typu zabawkami imitującymi telefon komórkowy. Takie zabawki są oferowane już dla dzieci od 6 miesiąca życia i jeśli sprawdzimy opinie innych rodziców, to szybko się przekonamy, że będą to naprawdę dobrze zainwestowane pieniądze. Z pewnością warto zobaczyć jakie mamy tutaj propozycje, przekonać się, które zabawki mogą zainteresować nasze dziecko i sprawić, że będzie się ono prawidłowo rozwijało. Takie zabawki imitujące przedmioty, z których korzystają najbliżsi dziecka, będą wzbudzały w dziecku spore zainteresowanie, a to oznacza, że będziemy mogli być pewni, że taki zakup będzie naprawdę dobrą decyzją.

A ponieważ takie zabawki nie są duże, to zawsze będziemy mogli je mieć przy sobie, aby z ich pomocą móc zająć nasze dziecko, kiedy zacznie się nudzić.