Oświetlenie w ogrodzie

https://arteka24.pl/782-umywalki

Oświetlenie stanowi jeden z ważniejszych elementów wyposażenia ogrodu. Dzięki niemu ogród nabiera oczekiwanego charakteru. Od oświetlenia zależy jaki klimat będzie panował w ogrodzie – czy będzie w nim romantycznie, czy może nostalgicznie. Wybierając oświetlenie do ogrodu powinnaś kierować się przede wszystkim tym, jaki efekt końcowy zamierzasz osiągnąć i jakie są twoje oczekiwania względem ogrodu. Aranżując ogród można zdecydować się na kilka możliwości jego oświetlenia. Jednym z popularniejszych rodzajów lamp, które coraz częściej goszczą w ogrodach są lampy solarne.

Najczęściej aranżowane są tuż przy ścieżkach, tworząc drogę świetlną. Jest to doskonałe rozwiązanie, aby nadać ogrodowi nowoczesnego, ale zarazem romantycznego charakteru. Ten drugi podkreślą z pewnością latarnie. Coraz częściej decydujemy się również na kinkiety ledowe oraz oświetlenie dedykowane oczkom wodnym. Najbardziej tradycyjnym rozwiązaniem, dającym z reguły największą ilość światła są kinkiety do sypialni zewnętrzne. Warto jednak wzbogacić je o innego rodzaju oświetlenie, które rozjaśni dalsze części ogrodu.

Next Post

Altana ogrodowa

pon Lip 18 , 2016
Altana ogrodowa z grillem jest współcześnie must have każdego ogrodu. Jest doskonałym miejscem spotkań towarzyskich oraz samotnego wypoczynku. Najważniejsze jednak, aby była doskonale wkomponowana