Aranżacja sypialni w ogrodzie

www.wadowice.malopolska.pl

Sypialnia w ogrodzie? Myślisz, że to rozwiązanie, które sprawdza się wyłącznie w klimacie śródziemnomorskim? Nic bardziej mylnego. Jeśli zawsze marzyłaś o tym, aby latem spać na świeżym powietrzu, w kilka chwil możesz spełnić swoje marzenia. Wystarczy, że odpowiednio zaaranżujesz przestrzeń w ogrodzie i wydzielisz jej pewną część na „sypialnię”. Wydzielenie niewielkiej części ogrodu na sypialnię nie jest czasochłonne. Warto pomyśleć o tym jednak nieco wcześniej – przed sezonem. Powierzchnia pod łóżkiem powinna być utwardzona. Jeśli w twoim ogrodzie przeważa trawa, zastąp jej pewną część powierzchnią wykonaną np.

ziemia do iglaków

z drewnianych desek. Na tak przygotowanym podłożu bez obaw możesz postawić ramę łóżka. Musisz pamiętać o tym, że na świeżym powietrzu jest wiele różnych gatunków insektów, które są szczególnie aktywne w nocy. Pomyśl zatem o baldachimie i moskitiery poznań, które zapewnią ci spokojny sen. Ponadto warto pomyśleć o materiale wodoodpornym, który okaże się szczególnie przydatny podczas deszczowych nocy. Podobnie jak w domowej sypialni, również w tej na świeżym powietrzu nie może zabraknąć odpowiedniego oświetlenia. Zdecyduj się na kilka lamp solarnych wokół łóżka.

Next Post

Aranżacja ogrodu spójnego z domem

czw Paź 27 , 2016
Bardzo często ogród stanowi część domu. Jest z nim nieformalnie połączony. Dlatego tak ważne jest, aby projekt ogrodu był spójny z koncepcją domu. Projektowanie wnętrz Poznań i zaaranżowanie ogrodu