Aranżacja ogrodu nowoczesnego

Marzysz o tym, aby twój ogród utrzymany był w stylu nowoczesnym? Nic prostszego! Wystarczy, że przearanżujesz swój ogród, zrezygnujesz z kilku dodatków, zainwestujesz w nowe meble i pomyślisz o nowych roślinach, które nadadzą ogrodowi nowoczesnego charakteru. Do dzieła! W pierwszej kolejności powinnaś oczyścić przestrzeń. Najlepsze pomysłu na aranżacje ogrodów zaczynają się od świeżego startu. To oznacza, że powinnaś pozbyć się wszystkich elementów wyposażenia ogrodu, które utrzymane są w odmiennym stylu np. rustykalnym, prowansalskim czy klasycznym. Ogród nowoczesny to ogród spójny, „czysty”, w którym dominują proste formy, naturalne materiały i stonowane barwy.

www.gemsandstamps.it

Zdecyduj się na dużą ilość trawy, niewymagające rośliny – koniecznie zielone oraz nowoczesne meble. Idealne będą te wykonane z surowego drewna i szkła. Postaw na żywopłot, ale koniecznie zrezygnuj z pnączy i róż. Dzięki temu twój ogród niewielkim kosztem i w krótkim czasie zmieni się nie do poznania. I nie będziesz potrzebowała do tego specjalistycznej firmy, czy wykwalifikowanego projektanta ogrodów.

Next Post

Etapy aranżacji ogrodu

nie Lip 24 , 2016
Samodzielna aranżacja ogrodu nie należy do zadań łatwych. Wymaga nie tylko dużego nakładu pracy, ale również sporej wiedzy, czasu i niekiedy pieniędzy. Projekt ogrodu można zlecić