Aranżacja eko ogrodu

www.26lo.waw.pl zestawy hydroforowe

„Ekologiczny” to słowo, które współcześnie określa najbardziej pożądane produkty, ale nie tylko. Żyjemy ekologicznie, kupujemy eko ubrania i staramy się spożywać wyłącznie ekologiczną żywność. Również coraz częściej i chętniej aranżujemy ogrody w taki sposób, aby były ekologiczne. Tobie też na tym zależy? Podpowiadamy jak to zrobić, abyś nie musiała zatrudniać sztabu specjalistów. Eko ogród charakteryzuje przede wszystkim naturalność. Jeśli zdecydujesz się na rośliny ozdobne, pamiętaj, aby nie nawozić ich sztucznymi nawozami.

Ponadto w eko ogrodzie nie może zabraknąć warzyw. Zdecyduj się na uprawę tych, które najbardziej lubisz – pomidory, ogórki, fasolę, groszek, czy koper. Doskonałym pomysłem jest także uprawa ziół – bazylii, tymianku, czy mięty. Oprócz roślin, ogród ekologiczny powinien być wyposażony w ekologiczne meble. Doskonale sprawdzą się stoliki i siedziska wykonane z palet przemysłowych. Ciekawym dodatkiem będzie z pewnością bujawka wykonana ze starych opon.

aranżacja ogrodów Wrocław

Aranżacja ogrodu ekologicznego to ciekawe wyzwanie, które niesie za sobą wiele możliwości.

Next Post

Oświetlenie w ogrodzie

wt Lip 5 , 2016
Oświetlenie stanowi jeden z ważniejszych elementów wyposażenia ogrodu. Dzięki niemu ogród nabiera oczekiwanego charakteru. Od oświetlenia zależy jaki klimat będzie panował w ogrodzie – czy będzie w