Altana ogrodowa

sztukateria nmc i inna sztukateria nmc poznań gdzie salon sztukatorski w poznaniu

Altana ogrodowa z grillem jest współcześnie must have każdego ogrodu. Jest doskonałym miejscem spotkań towarzyskich oraz samotnego wypoczynku. Najważniejsze jednak, aby była doskonale wkomponowana w otoczenie ogrodu. O altanie ogrodowej warto pomyśleć już na etapie projektowania ogrodu.

W tym czasie mamy bowiem duże pole do popisu jeśli chodzi o jej umiejscowienie i otoczenie odpowiednim roślinami. Jeśli jednak jesteś już szczęśliwym posiadaczem ogrodu i wymarzyłeś sobie, że w nowym sezonie zaprosisz znajomych na grilla i pochwalisz się przy tym piękną altaną – nic straconego. Wystarczy, że wygospodarujesz trochę wolnej przestrzeni – być może zrezygnujesz z niektórych pnączy lub zmniejszysz pole powierzchni trawnika. Dzięki tym drobnym zmianom nie zburzysz koncepcji ogrodu, a zyskasz jego dodatkowe wyposażenie dające naprawdę wiele możliwości.

https://pozbruk.pl/kategoria/mala-architektura/architektura-ogrodowa-presstone/

Altany ogrodowe są dostępne w niezliczonej ilości sklepów. Wykonane są z różnych gatunków drewna. Zastanów się jaka kolorystyka altany będzie komponowała się z otoczeniem m.in.

elewacją domu. W następnej kolejności możesz dobrać odpowiednie meble oraz grilla.

Next Post

Aranżacja ogrodu nowoczesnego

czw Lip 21 , 2016
Marzysz o tym, aby twój ogród utrzymany był w stylu nowoczesnym? Nic prostszego! Wystarczy, że przearanżujesz swój ogród, zrezygnujesz z kilku dodatków, zainwestujesz w nowe meble i pomyślisz o nowych roślinach,